Cengiz Motor 2007 yılından günümüze motosiklet alanında İstanbul Bahçelievler bölgesinde satış, servis ve yedek parça hizmetlerini hızlı ve kaliteden ödün vermeden devam ettirmektedir. 

Cengiz Motor bayisi olduğu Hero Motor dışında 9 markada daha motosiklet, elektrikli motor, elektrikli bisiklet ve bisiklet bayiliği yapmaktadır.

2020 yılında Bisan ile başladığımız bisiklet bayiliğimize Corelli, Falcon ve  Suzico markalarını da ekleyerek marka skalamızı genişlettik. Elektrikli seçeneklerimizin de artması ile birlikte bisiklet, elektrikli bisiklet ve bisiklet aksesuarları konusunda bölgede ilk tercih edilen nokta konumundayız.

Aynı lokasyonda koşulsuz müşteri memnuniyeti ile hizmet verilen mağazalarımızda bir çok markanın aksesuar, giyim ve emniyet ürünlerini bulabilirsiniz.

Yetkin ustalarımızın hizmet verdiği servisimizde araçların arıza tespit ve onarımı mümkün olan en kısa sürede giderilerek memnuniyetiniz sağlanmaktadır.

Seçiminizi Cengiz Motor‘dan yana yaptığınızda sadece hizmet veren bir motosiklet merkezi değil, bizi tercih eden binlerce müşterimiz gibi samimi bir ortam ve dostlukla karşılaşmış olacaksınız.